Cennik

Poniżej przedstawiamy aktualny cennik, mamy nadzieję, że spełni Państwa oczekiwania. Proszę pamiętać że profesjonalna szkoła jazdy to nie tani supermarket gdzie promocja goni promocję. Prawo jazdy to inwestycja w siebie oraz swoje bezpieczeństwo. Jest to wydatek jednorazowy, warto zatem zaufać dobrej i sprawdzonej szkole jazdy. Dysponujemy pojazdami egzaminacyjnymi Hyundai i20 - takie jak na egzaminie w MORD Oświęcim. 

Cennik obowiązuje od 14.07.2020 r.

Kurs prawa jazdy kat. "B":  2000 zł 

Gwarantujemy najwyższy poziom szkolenia, potwierdzony bardzo wysoka zdawalnością naszych kursantów na egzaminach państwowych

  • 30h zajęć teoretycznych (30 godzin wykładów po 45 minut każda, w tym szkolenie z ratownikiem medycznym 4 godziny) lub dostęp do e-learningu (zajęcia bez wychodzenia z domu zaliczasz przez Internet)
  • 30h zajęć praktycznych (po 60 minut każda) 
  • komplet materiałów dydaktycznych - podręcznik Kierowca Doskonały oraz 3 miesięczny dostęp do pełnej bazy oficjalnych pytań testowych
  • dojazd na pierwszy egzamin państwowy teoretyczny i praktyczny 

Szkolenie dodatkowe praktyczne -  65 zł / 1 godzina

Zapraszamy jeżeli ukończyłeś kurs w innym ośrodku, ale nie jesteś zadowolony i chcesz porządnie przygotować się do egzaminu państwowego. 

Hyundai i20 - 1h - 65 zł, PROMOCJA przy wykupieniu pakietu 10 h jazd - 10 h - 600 zł

Posiadamy 4 samochody takie jak na egzaminach w Oświęcimiu - Hyundai i20. Szkolenie w całości odbywa się na tych pojazdach.