Cennik

Poniżej przedstawiamy aktualny cennik, mamy nadzieję, że spełni Państwa oczekiwania. Proszę pamiętać że profesjonalna szkoła jazdy to nie tani supermarket gdzie promocja goni promocję. Prawo jazdy to inwestycja w siebie oraz swoje bezpieczeństwo. Jest to wydatek jednorazowy, warto zatem zaufać dobrej i sprawdzonej szkole jazdy. Dysponujemy nowymi pojazdami egzaminacyjnymi Hyundai i20 rok modelowy 2019 dokładnie takie jak na egzaminie w MORD Oświęcim. 

Kurs prawa jazdy kat. "B":  1700 zł 

Gwarantujemy najwyższy poziom szkolenia, potwierdzony bardzo wysoka zdawalnoscią naszych kursantów na egzaminach państwowych

  • 30h zajęć teoretycznych (30 godzin wykładów po 45 minut każda, w tym szkolenie z ratownikiem medycznym 4 godziny) lub dostęp do e-learningu (zajęcia bez wychodzenia z domu zaliczasz przez Internet)
  • 30h zajęć praktycznych (po 60 minut każda) 
  • komplet materiałów dydaktycznych - podręcznik Kierowca Doskonały oraz 3 miesięczny dostęp do pełnej bazy oficjalnych pytań testowych
  • dojazd na pierwszy egzamin państwowy teoretyczny i praktyczny 

Szkolenie dodatkowe praktyczne - koszt 1h od 50 do 60 zł

Zapraszamy jeżeli ukończyłeś kurs w innym ośrodku, ale nie jesteś zadowolony i chcesz porządnie przygotować się do egzaminu państwowego. 

Toyota Yaris 6 biegów - 1h 50 zł

Hyundai i20 - 1h 60 zł, przy wykupieniu min. 3h - 55 zł, przy wykupieniu min. 10h - 50 zł

Posiadamy samochody takie jak na egzaminach w Oświęcimiu - Toyota Yaris każdy pojazd z 6 - biegową skrzynia biegów. Od października szkolenie prowadzimy także na nowych pojazdach Hyundai i20 - obowiązują na egzaminach państwowych od listopada 2018 r.