Oferta

Naszym głównym celem jest stawianie na wysoki poziom szkolenia, który gwarantuje wysoką zdawalność na Egzaminie Państwowym. Szkolenie jest prowadzone na pojazdach na jakich kursant zdaje egzamin - czyli nowych Hyundai i20 rok modelowy 2019.

Zdawalność naszych kursantów w ostatnich latach wynosi prawie 60% (średnia w WORD ok. 35%) - jest to jeden z najlepszych wyników w powiecie suskim. Setki prawdziwych i rzetelnych opinii kursantów o ośrodku możesz poznać na profilu społecznościowym pod adresem www.facebook.com/SPEEDSUWADA/revievs

SZKOLENIE PRAKTYCZNE – RZETELNE, INDYWIDUALNE, BEZSTRESOWE

Prowadzone jest starannie i rzetelnie od początku do końca. Każdy kursant ma inne predyspozycje i umiejętności, dlatego szkolenie jest prowadzone indywidualnie, z uwzględnieniem wszystkich zadań i manewrów egzaminacyjnych.  Podczas jazdy instruktor udziela rzeczowych i merytorycznych wskazówek, bez krzyku czy podnoszenia głosu – dzięki czemu szkolenie przebiega bez stresowo. Ponadto każda godzina jazdy trwa 60 minut zegarowe, bez przerw czy załatwiania w tym czasie prywatnych spraw. Szkolenia dostosowane są do wolnego czasu osób pracujących i uczących się – odbywają się w indywidualnie uzgodnionych terminach.

SZKOLENIE TEORETYCZNE – do wyboru tradycyjne wykłady, lub e-learning bez wychodzenia z domu

Wykłady prowadzone są rzetelnie przez 30 godzin lekcyjnych (30 x 45 minut) -  zgodnie z ustalonym z grupą harmonogramem. Idąc z duchem czasu, zapewniamy także możliwość zaliczenia wykładów przez Internet. Możliwość ta polecana jest szczególnie osobom które nie dadzą rady uczęszczać na wykłady. Polecamy jednak tradycyjne zajęcia z instruktorem – wykładowcą.

MATERIAŁY DYDAKTYCZNE – udostępniamy cała bazę pytań egzaminacyjnych 

Każdy nasz kursant otrzymuje najlepszy na rynku, prawie 400 stronicowy podręcznik, oraz 3 miesięczny dostęp do pełnej bazy z oficjalnymi pytaniami egzaminacyjnymi

ATRAKCYJNA CENA I PŁATNOŚĆ W DOGODNYCH RATACH

Starannie przeprowadzone szkolenie, przeprowadzenie wszystkich wykładów i jazd co do minuty, bogaty zestaw materiałów dydaktycznych oraz krótki czas trwania szkolenia – wszystko to dostajesz za przystępną cenę 2000 złotych. Nie jest sztuką obniżyć kilkadziesiąt złotych cenę kursu – zrobić mniej wykładów, urwać kilka minut z każdej jazdy czy jeździć na starym wysłużonym pojeździe. Dlatego uważamy, iż należy iść w kierunku podnoszenia jakości, a nie obniżania pozornie ceny – w efekcie końcowym niedouczony kursant wyda więcej na egzaminy.

Płatność można dokonać ratach (0%) w dogodnym, indywidualnie ustalonym terminie.

Zapisz się już teraz!