O szkole

Ośrodek Szkolenia Kierowców SPEED działa na rynku od 2010 roku. Od samego początku stawiamy na wysoką jakość szkolenia, by kursant z powodzeniem zdał egzamin państwowy oraz bezpiecznie poruszał się samodzielnie samochodem. Zatrudniamy wykształcona oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Każdy instruktor posiada wyższe wykształcenie, wieloletnie doświadczenie w szkoleniu oraz zawodowe kategorie prawa jazdy. Szkolenie prowadzone jest w spokojnej atmosferze, instruktorzy są rzetelni a zarazem wymagający, aby rezultaty szkolenia były właściwe.

Przez 8 lat działalności skutecznie wyszkoliliśmy prawie 1000 kierowców. Nasze najważniejsze atuty:

  • bardzo wysoka zdawalność naszych kursantów na egzaminach państwowych - od kilku lat ścisła czołówka w powiecie suskim prawie 60 % zdawalności na egzaminach praktycznych
  • krótkie terminy szkolenia - cały kurs w terminie półtorej miesiąca, terminy zajęć ustalane indywidualnie 
  • wszystkie materiały szkoleniowe w cenie kursu, możliwość płatności za kurs w ratach 
  • możliwość dojazdu po kursanta do jego miejscowości w przypadku braku kursowania komunikacji publicznej 
  • gwarantujemy dowóz na pierwszy egzamin państwowy do WORD 

 Kadra instruktorska:

  • Sławomir Suwada - wykształcenie wyższe prawnicze, instruktor kat. B od 2009 roku, wykładowca, kierowca pojazdów uprzywilejowanych, prezes OSP w Zembrzycach.
  • Bartłomiej Marzec - wykształcenie wyższe, instruktor kat. B od 2009 roku, posiada prawo jazdy kat. A, B, C, D (z doświadczeniem w Wielkiej Brytanii - transport autokarowy w Londynie)
  • Jarosław Marzec - wykształcenie wyższe pedagogiczne, instruktor kat. B od 2009 roku, posiada prawo jazd kat. A, B, C, D (z doświadczeniem w Wielkiej Brytanii - transport autokarowy w Londynie)
  • Maciej Trzop - wykształcenie wyższe, instruktor kat. B od 2010 roku, posiada prawo jazdy kat. A, B, C, D, kierowca zawodowy.

Pojazdy. Szkoła jazdy dysponuje 3 pojazdami szkoleniowymi Toyota Yaris II i III. Wszystkie pojazdy posiadają 6 biegowa skrzynia biegów - na tym samym modelu pojazdu zdawany jest egzamin państwowy w Ośrodku Egzaminacyjnym w Oświęcimiu. Każdy pojazd wyposażony jest w klimatyzację.

Zajęcia teoretyczne odbywają się w Gimnazjum w Zembrzycach, w komfortowej i wygodnej sali, wyposażonej w nowoczesne materiały dydaktyczne oraz rzutnik multimedialny. W przypadku braku możliwości uczestniczenia w zajęciach oferujemy e-learning - uczysz się bez wychodzenia z domu, przez Internet.

Zajęcia praktyczne odbywają się na placu manewrowym oraz w ruchu miejskim głównie w mieście egzaminacyjnym - Oświęcim. Na życzenie kursanta można zdawać w innym WORD (Bielsko Biała, Kraków). Szkolenie uwzględnia wszelkie zadania egzaminacyjne, oraz organizację ruchu z uwzględnieniem miejsc na których odbywać się będzie twoja jazda egzaminacyjna!

Nie czekaj, zapisz się już teraz!